O mně

:-)

Něco o mně? To je docela těžké psát sám o sobě, ale pás slov by to asi chtělo.

Inu jmenuji se Honza Tichava a již od roku 1996 vystupuji pod přezdívkou Sislik. První její použití na Internetu se datuje na rok 1998.

Narodil jsem se v březnu 1984 v Plzni ve znamení berana. Myslím si, že občas na mně tohle znamení naprosto sedí.

Co se dělo, když jsem se narodil, si přesně nepamatuji, ale mamka říkala, že jsem se narodil asi ve 20:30 a že se mi ven vůbec nechtělo. Je vidět, že nakonec mě ven nějak dostali :-)

Do školky jsem moc nechodil, ale do Základní školy v Horažďovicích jsem už chodit musel. Tam jsem vydržel 5 let a pak jsem přestoupil na Gymnázium (také v Horažďovicích). Po dalších čtyřech letech jsem opět změnil působiště, tentokrát jsem nastoupil do Strakonic na tamní SPŠ, obor Strojírenství, kde jsem v roce 2004 odmaturoval. S lehkými obavami jsem se přihlásil na Inženýrskou informatiku na Fakultě aplikovaných věd na Západočeské Univerzitě. Obavy byly ale zbytečné, v roce 2007 jsem úspěšně dokončil bakaláře.

A co dnes? Zatím stále studuji. Nyní ovšem již Softwarové inženýrství, za rok by ze mě měl být snad inženýr. Navíc chodím asi rok a půl na brigádu do jedné, poměrně známé, americké firmy, která má v Plzni své vývojové středisko. V poslední době se také vyskytuji spíše v Plzni, než doma. Ono taky co doma, v Plzni je to lepší!

A co dál? Nevím! Ve škole se mi líbí, studovat na VŠ je prostě paráda. Ale práce je také fajn a baví mě. Nejlepší je to půl na půl, ale chtělo by to zrušit zkouškové :-)

Kdo by toužil zjistit o mně něco víc, ať se neváhá zeptat. Ptejte se mne, na co chcete, já na co chci, odpovím. Také můžete navštívit galerii, kde mě uvidíte v celé kráse.

 

Historie webu

20.6.2015
Migrace na lepší VPS
15.4.2012
Migrace na VPS
18.7.2008
Počátek rekonstrukce webu
5.10.2007
Zakoupena doména tichava.cz
3.5.2006
Zakoupena doména sislik.net
2001
Lehké úpravy
2000
První stabilní verze
do 2000
Různé pokusy

Kde mně dále najdete

Samozřejmě v Plzni :-)

Občas i v Horažďovicích

Od 8. května 2008 jsem opět na last•fm

Také mám profil na Facebooku, Twitteru a MySpace, který vůbec napoužívám :-)

last•fm